Jaka jest Ariana?

Witajcie Kochani! Mam nadzieję, że wcześniejszy post przypadł wam do gusty. Przyznam się, że nie wiem, jak zacząć ten post....
Ariana u Arianators najbardziej słynie z głosu i wielkiej miłości do nas <3 Natomiast dzisiaj zajmiemy się charakterem i jej zachowaniem :)

Charatker:

O wielkiej miłości do nas już wspomniałam. Gdy nas widzi często krzyczy "Hi Babies!" albo "I love you too", "I love you more"i uśmiecha się znacząco.
Ari ma wielkie serce kocha swoich przyjaciół, rodzinę, psy, które oczywiście należą do jej rodziny. Lubi się śmiać i spędzać w gronie osób, które kocha, jest przyjacielska i optymistycznie nastawiona do życia. Zawsze stara się być miła a do pracy wybiera swoich przyjaciół gdyż ciężko pracuje jej się z kimś kogo nie lubi.  Uważa, że sukces nie daje jej szczęścia. Pomimo, że cieszy się ze swoich osiągnięć. Łatwo ją zawstydzić lub rozśmieszyć.


Zachowanie: 

Ariana to normalna dziewczyna zwykłe rzeczy sprawiają jej szczęście, spotyka się z chłopakiem w normalnych miejscach chodzą do kina, do parku rozrywki, w domu itd. Bierze udział w wielu imprezach (nie chodzi o imprezy gwiazd czy charytatywne) wieczory panieńskie, spotkania ze znajomymi, sylwester, urodziny itd. wiecie o co chodzi. Uwielbia chodzić na zakupy. Gdy nagrywa w studiu piosenkę zgasza wszystkie światła albo śpiewa, z zamkniętymi oczami to pomaga jej się skupić. Ari ma zwyczaj brania lewej ręki i przykładanie do ust gdy się zawstydzi, zrobi się jej przykro, czasami odruchowo. Uwielbia dawać prezenty i całusy.
Rozśmieszenie jej nie jest niczym trudnym. Wystarczy coś powiedzieć albo zrobić.

Mam nadzieję, że notka nie pojawiła się za szybko :) Proszę o komentarze i propozycje na posty  <3


1 komentarz:

Podobne posty:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...