Na co dzien

Siemka! :) Postanowiłam bardziej opisać dla Was jej styl ubioru na co dzień. Przypomnę, że z reguły Ariana ubiera się bardzo dziewczęco i stylowo prawie, zawsze nosi szpilki chociaż czasami ubiera buty na płaskiej podeszwie.

Gdy chodzi o spódniczki zazwyczaj są one krótkie. Zdarza się natomiast, że założy długą spódnicę do ziemi. Wtedy ubiera krótką bluzeczkę w formie "stanika" czy gorsetu aby nie było zbyt gorąco.Bluzki albo topy są często na krótki rękawek lub na ramiączkach :) Taki komplet Ari ubiera nawet zimą, ale aby było jej cieplej ubiera do tego sweterek z bawełny i cały komplet wygląda np. tak:Strój natomiast zmienia się diametralnie podczas trasy koncertowej czy pracy w studiu. Stawia na luz i ubiera np. spodnie rurki, dresy lub szorty jakąś domową bluzeczkę i przy dużą bluzę często płaskie buty EMU albo balerinki i ulubiona torebka z firmy Chanel i jakieś dodatki w postaci bransoletek, kolczyków albo naszyjnika :)

Dziękuję za ponad 50 wejść <3 Bardzo i mam do was prośbę jeżeli czyta ktoś kto ma konto niech da komentarz bardzo proszę!! <3 

Podobne posty:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...