Obuwie

Wcześniej pisałam już, że Ari najczęściej nosi szpilki, balerinki i trampki, ale teraz przyjrzymy się butom na zimę. Możemy zauważyć, że w największe mrozy ona nadal jest wierna szpilkom.

Na fotografii poniżej widzimy ją w bardzo długich i seksownych kozakach na szpilkach. Zazwyczaj ubiera je do krótkich spódniczek albo sukienek. I dobrze, ponieważ ze spodniami te buty nie wyglądały by dobrze i przy okazji jest ciepło! :)Tutaj natomiast widzimy ją w niskich butach EMU, są bardzo drogie, ale ciepłe i wygodne. Można kupić ich tańszą podróbkę i myślę, że efekt jest podobny :) Nasza idolka ma je w dwóch odcieniach czarnym i brązowym.
Dziękuję za ponad 40 wejść :) Dodawajcie komentarze abym wiedziała jaki temat poruszyć.

Uczesanie

Ariana ma swoje nie powtarzalne i nie zmienione do dzisiaj uczesanie. Nie jest one zbyt trudne do powtórzenia :) 

Fryzura składa się z kucyka z połowy włosów i grzywki na prawy* bok. Również możemy zauważyć, że jej włosy na końcówkach są blond powiem szczerze nie wiem czy to ombre czy tylko pofarbowała końcówki, ale wygląda to ładnie. : )

Zrobienie takiej fryzury nie jest wcale trudne, jeżeli macie problemy ze zrobieniem grzywki możecie umówić się do fryzjera i za niewielkie pieniądze zrobić sobie fryzurę. :) Czasami natomiast zmienia swoje uczesanie. 
 Z tymi fryzurami może być większy problem, ale dla chcącego nic trudnego. Specjalnie do serialu "Victoria Znaczy Zwycięstwo" Ariana utleniła włosy na czerwony kolor. Teraz niestety ma je strasznie zniszczone i używa doczepek.  

Podobne posty:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...