Ariana się konturuje?

Hejka! W końcu wpadłam na pomysł co mogę dla Was napisać :) Mam nadzieję, że notka się Wam spodoba i zachęci Was do komentowania :)Co to jest konturowanie? Konturowanie nadaje twarzy trójwymiarowość, gdy nakładamy puder i podkład spłaszczamy ją i mimo, iż jest wygładzona to brakuje jej wielowymiarowości. Będziemy potrzebować o dwa tony ciemniejszy korektor, bronzer w dowolnej formie sypki, mokry itd. o dwa tony jaśniejszy rozświetlacz, dwa/ trzy pędzle i gąbeczka np. BeautyBlender.

Modelowanie za pomocą bronzera i rozświetlacza pomaga wyszczuplić lub poszerzyć twarz, możemy ją również wydłużyć lub skrócić  zmodyfikować kształt nosa i uwydatnić policzki.


Na zdjęciu powyżej zaznaczyłam miejsca, które się konturuje.  Oczywiście czoło i nos konturujemy tylko wtedy kiedy chcemy je zmniejszyć, gdy odpowiada nam ich wielkość nie musimy nic z nimi robić.

Oczywiście konturujemy policzki i skronie to jest obowiązek. Staramy się aby kreska nie była ciągnięta poziomie tylko tak jakby się troszkę uśmiechała ) nie ciągniemy jej do końca do kącika ust tylko do połowy policzka i blendujemy za pomocą pędzla. Nad poliki, brodę i czoło nakładamy jaśniejszy korektor również blendujemy. 

Na koniec przykrywamy wszystko pudrem, jeżeli w jakimś miejscu przesadziłaś z konturowaniem nałóż trochę więcej pudru :) na koniec możesz nałożyć również róż i gotowe!

 


______________________________

I jak podoba Wam się post? Chcę Was poinformować, że posty w czasie roku szkolnego będą pojawiać się co 3-4 dni czyli trochę rzadziej, ale ważne, że będą :) Zostaw po sobie ślad w postaci 1+, komentarza albo subskrypcji abyś był/a na bieżąco! Jeżeli masz pomysł na kolejny post napisz śmiało + zapraszam do nowej zakładki Ariana's Fragnances

2 komentarze:

Podobne posty:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...