TCAs 2015

Hejka :) Dzisiaj napiszę Wam co nieco o gali Teen Choies Awards, i trochę o innych galach, które nie długo będą miały miejsce :)Na tej gali Ariana zdobyła 5 nominacji, z których wygrała 2
  • Choice Female Artist
  • Choice Summer Music Star Female
  • Choice Summer Tour 
  • Choice Song Female Artist - One Last Time & Bang Bang WIN 
  • Choice Instagrammer WIN
Niestety Ariana nie pojawiła się na gali gdyż znajduje się teraz w Japonii.Następna gala to VMA's 2015 prowadzone przez Miley Cyrus odbędzie się 30 sierpnia w Polsce 31 o 3 w nocy na MTV. Na tej gali wygrywa się MoonMany czyli statuetki za najlepsze teledyski, na koniec każdej gali jeden z artystów wykonuje około 15 minutowy występ uwieczniający jego twórczość przez lata i odbiera Vanguarda - nagroda, którą artysta zostaje nagrodzony za wkład w kulturę stacji. 

Ariana ma tylko dwie nominacje, ale w jednej kategorii: Najlepszy Duet z The Weeknd za Love Me Harder i Bang Bang z Nicki Minaj i Jessie J.


Następna gala to EMA's - Europe Music Awards, które odbędą się 25 października, prawdopodobnie Ariana ma zostać główną prowadzącą gale. Ale tego jeszcze się dowiemy! :)

___________________________

Cześć! Jak podoba się notka? Trochę nudna, ale nie miałam pomysłu! Pamiętajcie, że jak chcecie więcej postów piszcie o tym w komentarzach! :)
Buziaki :*

1 komentarz:

Podobne posty:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...