Doczepki

   Cześć Kochani :) Przepraszam, że wracam po 20 dniach do was ;( Ale zbierałam się bardzo dużo do napisania tej notki i kilka innych, które dzisiaj dodam :)Jak zapewne wiecie, Ariana ma doczepiane włosy. Używa ich do swojego słynnego półkucyka. Kiedy decyduje się na tę fryzurę, musi liczyć się z tym, że na dole zostaje jej mało włosów. Wtedy z pomocą przychodzą doczepki.
Ariana ma również bardzo zniszczone swoje naturalne włosy i dopóki nie doprowadzi ich do dobrego stanu, woli zakładać dopinki.
W Polsce doczepki można kupić m.in. na stronie doczepiane.pl

Możemy tam wybrać kolor włosów, wagę, długość itp. oraz rodzaj (syntetyczne lub naturalne). Ariana posiada naturalne.Które bardziej Wam polecam. Są zakładane metodą clip-in, która polega na wpinaniu w swoje włosy poszczególnych pasm. Jest to metoda dobra, gdyż w każdej chwili możesz je samodzielnie założyć lub zdjąć. Oczywiście o takie włosy trzeba dbać jak o swoje własne. Dodatkowo, naturalne można farbować, kręcić, prostować itp. Nie wiem jak to wygląda z syntetykami ale wydaje mi się, że może to się trochę odbić na ich ogólnym wyglądzie. Oczywiście nie należy eksploatować za bardzo żadnych doczepek, gdyż są to mimo wszystko martwe włosy, bez cebulek i nie mogą się regenerować, rosnąć.
Ceny są różne, wszystko zależy od indywidualnych wyborów przy zakupie.


Dziękuję za wejście :) Zaraz dodam notkę o jednym z teledysków i fakty.

2 komentarze:

Podobne posty:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...