Ariana's Vocal

Siemka :) Jedna z czytelniczek zaproponowała mi abym napisała coś o głosie Ari, takie posty już się pojawiały, ale nie było żadnego konkretnego. Zanim przejdziemy do dalszej części posta zapraszam Was na WHISTLE TONES i VOCAL WARM UP czyli notki, które powstały już wcześniej :)



Ari śpiewa sopranem i ma 4-oktawowy oktawowy głos i osiąga najwyższe dzwięki rejestru gwizdkowego. (piski z The Way) Przez jej wielki głos i małą posturę Ariana robi duże wrażenie na gwiazdach Show Biznesu. Kiedyś podeszła do niej Rihanna i powiedziała, że w czerwonych włosach wygląda jak Arielka i, że nie wierzy w to jaką wysoką ma skale.

Ari umie również podrobić czyjś głos - umie zaśpiewać jak Britney Spears, Celine Dion, Shakira, Katy Perry, Jessie J itd. Przez osiąganie najwyższych dzwięków wiele osób porównuje ją do Mariah Carey. Kiedy Mariah została zapytana w jednym z radiowych wywiadów co myśli o młodych następczyniach (Chodziło między innymi o Ari) odpowiedziała, że nie istnieją takie następczynie i, że cały czas jest młoda.



To na tyle w tym poście, można się rozpisywać, ale to wtedy straciło by sens. Dlatego do zobaczenia w następnej notce :) 23 wyjechałam na wakacje i ten post został napisany wcześniej i dodany przez Bloggera. Napiszcie mi co chcecie przeczytać. 
Ściskam i Całuję! :*


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podobne posty:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...